Vítáme Vás v Letní taneční škole čar a kouzel!

Letní taneční škola je soustředění pořádané Taneční školou InDance a mohou se ho zúčastnit všichni - tedy děti i mládež od 6ti let! Vzhledem k tomu, že se jedná o součást celoročního vzdělávacího programu, měly by se ho povinně účastnit všechny děti našich tanečních tříd. Velmi rádi ale na Letní taneční škole uvítáme každého, kdo má tanec rád a chce si s námi užít léto plné zábavy. Přihlásit se tedy mohou i ti, kteří nechodí do naší taneční školy.

Vítáni jsou pochopitelně i úplní začátečníci - taneční lekce jsou totiž rozdělené podle věku i pokročilosti tanečníků. Ty povedou zkušení lektoři Taneční školy InDance. Každá skupina bude pracovat se dvěma až třemi lektory denně. Tanečníci tak dostanou jedinečnou možnost seznámit se větším množstvím tanečních stylů - jazz dance, contemporary, hip hop, funky, TV, theatre a musical dance.

Pojeďte s námi!

Workshop - Pardubice 28.4.

28/04/2019
Chceš si s našimi InDance lektory zatancovat, zasoutěžit, zahrát hry a konečně potkat našeho čaroděje? Přihlas se na první workshop Letní taneční školy v tomto roce. Společně si v neděli 28. dubna zkrátíme čekání na letošní Letní taneční školu čar a kouzel.

Akce tričko LTŠ 2018

11/02/2019
Minulý ročník Letní taneční školy jsme společně prožili s Alenkou v říši divů. Dnes tu pro Vás máme skvělou akci pro ty, co ještě naše tričko z říše divů nemají. Pouze 150,- kč zaplatíte za vzpomínku, kterou Vám už nikdo nevezme.
Přihláška na LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLU 2019 více

Co máme za sebou

LTŠ trička 2019

03/04/2019
Letos jsme si pro Vás připravili tričko plné čar a kouzel. Nezapomeňte si ho brát na lekce, aby jsme udělali čarodějovi radost.

LTŠ hra - 4. úkol

01/04/2019
Blížíme se do finále! 4. úkol je na světě a čaroděj se už nemůže dočkat Vašich dalších výrobků.

3. úkol Letní taneční školy

05/03/2019
Čaroděj nám odkryl třetí úkol, ale tentokrát se jedná o pomoc!

LTŠ HRA 2019 POKRAČUJE!

13/02/2019
Všem děkujeme za účast na našem prvním úkolu a kdo ještě nesplnil, nevadí! Můžete se přidat třeba dnes. 2. úkol je tu a tentokrát se vydáte na lov jako náš kouzelný čaroděj.