Úvodní strana » Informace » Kdo se může zúčastnit

Kdo se může zúčastnit

Kdo se může zúčastnit

Letní taneční školy se můžou zúčastnit všichni, tedy děti i mládež od 6 let. Není nutné, aby tanečník, který se rozhodne jet na Letní taneční školu, navštěvoval kurzy taneční školy InDance. Nikdo nemusí mít obavy ani kvůli své taneční pokročilosti, bude několik skupin dle tanečních schopností a věku.

Na Letní taneční škole rádi uvidíme každého, kdo má rád tanec a chce si s námi užít alespoň část prázdnin. Přihlásit se mohou i ti, kteří nechodí do taneční školy InDance, budeme rádi, když s námi pojedou i vaši kamarádi, nebo prostě jen ti, kteří nikdy nezkazí dobrou zábavu. Vítáni jsou i úplní začátečníci, kteří nikdy netancovali.

Letní taneční škola je součástí vzdělávacího programu taneční školy InDance, a proto by se jí měly povinně účasnit všechny děti z tanečních tříd. Systematická intenzivní práce na Letní taneční škole přináší velký taneční pokrok a významně se podílí také na upevňování přátelských vazeb v rámci dětského kolektivu. Pokud se dítě Letní taneční školy nezúčastní, přichází nejen o možnost intenzivního rozvoje svých schopností, ale také se vzdaluje svým spolutanečníkům, kteří si ze soustředění odvezou mnoho společných zážitků. A protože i zábava a radost z tance jsou podstatnou součástí všech tanečních lekcí v naší taneční škole, Letní taneční škola do tohoto vzdělávacího programu skvěle zapadá.

Skvělou zprávu máme i pro tanečníky, kteří se chtějí dostat do výběrových souborů Pop Balet. Lektoři budou celý týden sledovat práci všech tanečníků a těm nejlepším poslední den Letní taneční školy udělí "Certifikát SUPERtanečníka". Pokud se tímto certifikátem tanečník prokáže na castingu do výběrových souborů Pop Balet, který se bude konat v září 2018 v InDance centru Hostivař, získá plusové body navíc.

Tak neváhajte a přihlaste se včas.

PS: Nezapomeňte na své SUPERsestřenice a SUPERkamarádky!

 
© 2018 Kdo se může zúčastnit | Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio