Úvodní strana » Informace » Ubytování » Společné prostory

Společné prostory

Areál hotelu Medlov je ideálním místem pro pořádání akce, která je v boji s nudou nejproslulejší! LTŠ man se těší, až se osvěží v obrovském Medlovském rybníku ... :)

Nejenže Medlov nabízí dvě úrovně ubytování, ale najdeme zde také skvělé zázemí, které LTŠ man pro svou velkou taneční misi potřebuje. Hotel Medlov se rozkládá na obrovském prostranství, z jedné strany rybník Medlov z druhé lesy, louky i kopce. Nechybí mu ani vlastní restaurace s krásnou venkovní terasou i plně zásobený bar s točenou kofolou, limonádou a hromadou sladkostí. K restauraci přihléhá také prostorná jídelna, ve které se budeme každodenně stravovat a za ní je obrovský konferenční sál, kde budeme nejen tančit, ale hrát i ty nejrůznější hry. V areálu najdeme také minigolf, tábořiště a cukrárnu.

 
© 2018 Společné prostory | Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio