Úvodní strana » Lekce » Informace » Lekce » Pro tanečníky z InDance

Pro tanečníky z InDance

Pro tanečníky z InDance

Své soustředění mají všichni - fotbalisté, hokejisté, volejbalisté, krasobruslaři i šachisté - proč by měli být tanečníci výjimka.

Není přeci nic lepšího, než strávit část prázdnin tancem se svými tanečními kamarády a svým oblíbeným tanečním lektorem. A tento rok si svého lektora vybere opravdu každý - během dvou týdnů se na Letní taneční škole vystřídá většina lektorů taneční školy InDance. Vaše dítě se může zúčastnit týdne, na kterém bude učit taneční lektor, který v průběhu roku vede jeho kurz, nebo se může seznámit s tanečním stylem jiného lektora taneční školy InDance. Pro tanečníky je nezbytné, aby se zúčastnily alespoň jednoho týdne Letní taneční školy, v případě zájmu ale můžou jet klidně i na oba týdny a užít si tak čtrnáct dní SUPER zábavy.

 
© 2018 Pro tanečníky z InDance | Informace Letní taneční škola, taneční tábor, InDance :::|::: - Všechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio