Podrobné informace a potřebné dokumenty na LTŠ 2024

koná se: 24.06.2024

Vážení rodiče a tanečníci,

Letní taneční škola 2024 se blíží! Zde naleznete podrobné informace k této letní akci.

K účasti na LTŠ budete potřebovat následující dokumenty, které si můžete stáhnout kliknutím na název konkrétního formuláře zde:

- Posudek o zdravotní způsobilosti
- Formulář ohledně bezinfekčnosti
- Potvrzení o seznámení s pravidly na Letní taneční škole 2024

- Podrobné informace (včetně informací k dopravě) si prostudujte

Vše si prosím pečlivě přečtěte a projděte, abychom předešli zbytečným komplikacím.

Dále bychom Vám rádi připomněli, že pravidelně pořádáme představení s názvem LTSHOW, na kterém tanečníci ukážou vše, co se dokázali naučit v rámci lekcí na LTŠ. Toto představení se bude konat 15. 9. 2024 v Divadle Na Fidlovačce. Bližší informace Vám poskytneme po skončení letní akce. Vstupenky budou k zakoupení ZDE.